Antikoncepce a zvracení

Dobrý den, stalo se mi, že jsem brala řádně antikoncepci, asi za tři dny jsme šli s přítelem na víno a mně se udělalo špatně a zvracela jsem cca po 16 hodinách po spolknutí prášku, je možné, aby se snížil účinek HA? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, po 16 hodinách již byla tabletka vstřebána, nemohla jste ji tedy vyzvracet a nemohl tím být ani narušen její účinek.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Boule Chtěl bych se zeptat mám vzadu na hlavě něco jako bouli je to bolestivé na...
  • Holter Již jste mi odpovídala, ale ne konkrétně.Zeptám se tedy ještě jednou...
  • Popraskana predkozka na penisu Mam popraskanou predkozku a nejde mi...
  • Oteklý ret Obracím se na vás s prosbou o radu udělal se mi na rtu koutek ze...
  • Chlamydia pneumoniae Mám dotaz ohledně téhle potvory.Již delší dobu jsem...
  • Vyrážka kolem očí Kolem očí na kůži se mi dělají červené půpínky, které se...
 
Naposledy čtené: