Antikoncepce - bolesti, výtok

Dobrý den, paní doktorko, chtěla bych se Vás zeptat. Cca 24.11.2014 jsem měla vždy po ránu takový nažloutlý výtok (asi 20.11. jsem měla s partnerem styk, který byl bolestivější), 26.11.2014 jsem vysadila antikoncepci a dostala jsem menstruaci, 29-30.11. mě bolel pravý vaječník, bolesti přestaly s menstruací, od 6.12. do 10.12. jsem měla bolesti levého vaječníku s takovým nahnědlým výtokem. To vše již ustalo, může se jednat o změny po vysazení anti? Přes rok jsem se léčila na Bakter.vaginozu, nebo to může být tato bakterie? test na chlamydie jsem si dělala, a byl negativní. Předem děkuji za radu. S pozdravem

Odpověď odborníka:

Dobrý večer, po vysazení antikoncepce se mohou začít výrazněji projevovat jednotlivé fáze menstruačního cyklu. Podle Vašeho popisu neumím přesně určit, kdy jste začala menstruovat, ale pobolívání podbřišku i slabé špinění bývá v souvislosti s ovulací, stejně tak i změny v poševní sekreci. Pokud obtíže ustanou, nejedná se nejspíš o nic závažného, v opačném případě urychleně navštivte svého gynekologa.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Testy Mám strach že jsem se od svého partnera mohla nakazit chlamydii, popřípadě...
  • Vychýlená nosní přepážka Chtěla bych se zeptat, brzo mi bude 16 let. A zhruba...
  • Boule na krku Nahmatala jsem si vzadu na krku bouli, která mě při zatlačení...
  • Sedimentace krve Již delší dobu marodím, měla jsem sedantaci 45/74. Stále se...
  • Svědění v oblasti konečníku Už bohužel nevím na koho se obrátit. Svědění v...
  • Vyrážka Už si nevím rady a tak napíši Vám a doufám, že mi poradíte a pomůžete...
 
Naposledy čtené: