Antikoncepce diane 35

Dobrý den paní doktorko, měla bych na Vás dotaz. Už asi 6let beru Diane 35 a poslední rok mám problém se sexem. Postupem času jsem přestala mít chuť na sex a vůbec nevím co se děje. Jsem z toho ďost něšťastná, protože jsem nikdy takový problém neměla. Myslela jsem, že to může být tím, že prášky které nyní beru mají velké množství hormonu a mé tělo už si s tím po tak dlouhé době nedovede poradit. Zašla jsem tedy k lékaři a nechala si napsat jiné prášky ,, byl vybrán REGULON,, myslíte, že se tato situace nějak změní? Stávající platíčko už ani nebudu asi dojídat, aby se tělo trošku pročistilo. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Při užívání hormonální antikoncepce je celkem běžné, že dochází ke ztrátě libida - chuti na sex. Zkuste ten regulon, ale někdy je zapotřebí vyzkoušet více druhů antikoncepce, nebo ji zcela vysadit.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: