Antikoncepce-krvácení

Dobrý den, začala jsem užívat HA při prvním dnu menstruace (So 16.6.) - menstruace byla ke konci slabší a myslela jsem, že už je u konce, ale další So (23.6.) jsem začala opět špinit a mít mírné bolesti v podbříšku jako při menstruaci.Špinění i bolest trvá už asi 4 dny. Je to zpočátku užívání běžné nebo se jedná o nějaký problém ? Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď odborníka:

Při nasazení antikoncepce nově se v prvních cyklech mohou vyskytnout nepravidlenosti, pokud se bude jednat jen o špinění v klidu vyčkejte, při zesílení krvácení nebo bolestech navštivte lékaře. Příjemný den.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: