Antikoncepce, menstruace

Dobrý den, užívala jsem antikoncepci Minerva, při poslední gyn. prohlídce mi dr. změnila antikoncepci na Jeanine. Jeanine jsem začala užívat ihned po Minervě, neměla jsem teda 7 denní pauzu. 7.prášek z nového platíčka si nejsem jistá, zda jsem si vzala, druhý den jsem si tedy vzala raději dva prášky najednou. Po dobrání platíčka jsem menstruaci dostala tak jak jsem měla. Po 7 denní pauze jsem začala užívat nové platíčko, dobrala ho, ale menstruace se již nedostavuje. Týden před očekávanou menstruací jsem měla slabé špinění, za další tři dny jsem měla opět slabé špinění. A den po termínu očekávané mentruace se objevilo opět slabé špinění. Menstruace zatím nikde (už mám třetí den zpoždění). Chtěla bych se tímto zeptat, čím špinění může být zapříčiněno? A také je možné, že i když jsem brala ta dvě platíčka (Minervu a následně Jeanine) bez přerušení a poté jsem možná zapoměla tabletku (nejsem si jistá),zda je možné riziko otěhotnění i přes to, že jsem po dobrání platíčka dostala menstruaci? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, těhotná pravděpodobně nebudete, přesto doporučuji použít těhotenský test. Co se špinění týče, může být způsobeno změnou antikocepce. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: