Antikoncepce sunya

Dobrý den mám takový dotaz. Beru antikocepci sunyu a vždy po dokončení sedmi dení pauzy a načatí nového platíčka mě vždy tak cca týden bolí záda v kříži a jakoby vaječníky, ale pak to ustane a znovu po dobrání antikoncepce po pauze to začne a zase jenom týden. Moje doktorka mi řekla že to může být nějaký provokující moment na menstruaci. Tak jsem se chtěla zeptat jestli nemám třeba zkusit brát antikoncepci v kuse bez pauzy jestli to může nějak ovlivnit předem moc děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď odborníka:

Jistě můžete zkusit kontinuální užívání a sama uvidíte,zda obtíže vymizí,druhá možnost by byla uvažovat o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: