Antikoncepce yasminelle

Dobrý den, abych nejdříve osvětlila celý můj problém, začala jsem před 4. měsíci užívat ant. Yasm., tedy první den menstruace a od tohoto dne jsem pak celý měsíc špinila, druhý měsíc to bylo skoro to samé. 3. měsíc jsem to dostala na den, ale zase jsem to měla asi 12. dní, teď beru 4. měsíc a to jsem to dostala o týden dříve, první dva dny špinění poté krvácení. Jsem z toho nešťastná, jelikož je to první antik. po které nepřibírám na kg. U ostatní ant, jsem přibírala očividně do 2. měsíců. Ale zpět k yasm. myslíte, že tedy tuto ant. nesnáším, nebo se s tím tělo srovná?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Andreo! Na místě by bylo se poradit s gynekologem, který Vás zná a antikoncepci předepsal, en se mnou, který jsem Vás nikdy neviděl. Je možné, že zrovna Yasmine Vám nebude sedět. Je i možné, že každá antikoncepce, která bude u Vás účinná, Vás bude nutit přibírat... Zkuste zvážit jiné metody (nuvaring, pesar, kondom, spermicidy). Můžete zvolit jinou antikoncepci a upravit životosprávu tak, abyste nepřibírala, nejlépe s pomocí poradce pro výživu.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: