Antokoncepce jangee

Dobrý den, chtěla jsem Vás požádat o Váš názor. Mám novou antikoncepci Jangee 0,02mg. První měsíc jsem začala užívat při prvním dni menstruace. Poté jsem 5 den po menstruaci špinila ( často i s krví ). Před sedmi denní pauzou vše ustálo avšak se menstruace nedostavila. HA beru bez přestávky tedy 21 dní růžové tablety a poté 7 dní bílé. Poté jsem začala brát druhé platičko. Celou dobu bez špinění, avšak se dostavily nevolnosti, plačtivost píchání v pravém podbříšku + zvětšení a citlivost prsou. Dělala jsem si pro jistotu těhu test ( 2x ) a byli negativní. Když jsem dobírala poslední 4 aktivní tablety vycházel ze mě průhledný hlen a poté kusy sražené krve. Trvalo to ty 4 dny. Nyní beru opět bílé ,,neaktivní" tablety a menstruace se opět nedostavila. Nevolnosti mám nadále. Bolesti ustály. Tak nevím jestli si moje tělo stále zvyká a je v pořádku nedostavení menstruace v termínu nebo je v hodné navštívit gynekologa. Ještě podotýkám, že HA beru opravdu na čas a pravidelně. Děkuji za informace.

Odpověď odborníka:

Pokud je to takto bylo by vhodné poradit se s vaším gynekologem o případné změně praparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: