Astma

Dobrý den, trpím asi 10 let astmatem. po narození syna, v r. 2007 se můj stav zhoršil. Užívám Brycanil při záchvatech, které mám poslední měsíc každou noc. Astma mne probudí, nemůžu se nadechnout, pořádně dýchat a při nádechu sípu a vržu. minulou noc jsem měla stma 2x, Brycanil jsem si dala asi 4x, musela jsem sedět u okna a bylo mi velmi nedobře a pospávala jsem pouze v sedě a sem tam vykašlala husté hleny. Od rána mám těžko na hrudi, jako by mi tam ležel kámen a nemůžu se pořádně nadechnout a až jakoby bolesti na hrudi, spíš jakoby ten těžký kámen, točí se mi hlava a celkově mi není dobře.prosím, co by to mohlo být? Je mi 38 let, jsem samoživitelka tří dětí a dost obtížně se mi jde k lékaři, protože nemohu nechat děti samotné. Děkuji moc za odpověď!!!! Martina

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Martino, rozhodně radím zajít k lékaři - pokud se stav takto zhoršuje, budete potřebovat zrevidovat léčbu. Měla byste mít inhalační kortikoidy, které astma léčí, ne jen bricanyl, který zvládá těžkosti se záchvaty. Chápu, že je pro Vás obtížné zajít k lékaři, ale i Vaše děti potřebují především zdravou maminku. Je dost možné, že máte i infekci na průduškách, proto rozhodně nic nepodceňujte a k lékaři zajděte co nejdříve. Držím palce.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x