Atikoncepce

Dobrý den brala jsem 3 roky Regulon a žádné problémy nebyli ale pak jsem se opozdila s roční prohlídkou a nechala si prášky napsat po měsíci,po který jsem ho nebrala.začala jsem brát 1.den menstruace a až do ted všechno v pořádku ale najednou,když už mám jen 4 pilulky tak jsem začala špinit myslíte že je to problém a měla bych jít k lékaři?

Odpověď odborníka:

Na Vašem místě bych ješty vyčkal jak to bude při dalším platíčku a když by se situace opako vala měla by jste navštívit gynekologii. pžíjemhný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
Sexem k astmatickému záchvatu?
Články: Sexem k astmatickému záchvatu?
Astma a alergickou rýmu...
Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Články: Mravenčení končetin – pouze nepříjemný příznak?
Brnění je nepříjemný pocit...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Jak zmírnit bolest zubů i strach ze zubaře? Pomocí homeopatik!
Plíce
Články: Plíce
Plíce jsou součástí...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: