Azalia - špinění

Dobrý večer, asi od října užívám HA Azalia a v pondělí jsem začala špinit (dnes je to 4. den). Jsem tím hodně zněklidněna, dosud se mi to nikdy nestalo. Může být příčina to, že by mi nestačilo množství hormonů, které obsahuje? Toho se bojím nejvíc, je to totiž jediná HA kterou můžu užívat (kvůli jiným zdrav. problémům). Je mi 19 let. Děkui za odpověď, K.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, špinění může mít mnoho příčin, ať již nedostatečnou dávku hormonů, tak i záněty atd. Doporučoval bych proto konzultaci s ošetřujícím gynekologem. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x