Bezmoc a doživotní samota

Dobrý den, jsem dlouhodobě nešťastný. Můj problém je, že jsem jediný, kdo má v oblibě styl 70.-80.let. Kvůli tomu jsem všem jen pro smích. Před 6 lety jsem ztratil přátele a vztah jsem nikdy neměl, má zamilování skončila vždy velmi špatně. Přitahují mne muži. Matka se mne kvůli tomu hodně štítí a nejsem pro ní nic jiného než buzerant a ostatní členové naší rodiny jsou odtažití. Kvůli mé orientaci se také nemám kde a s kým seznámit. Žiji v maloměstě, ve kterém se dříve seznamovalo na záchodech, na nádraží a v družbě, avšak to je dávno pryč. Proto jsem vyzkoušel dvě monopolní seznamky, avšak bez úspěchu. Zkoušel jsem i seznamování naživo, avšak skončilo to zle. Před rokem jsem výjimečně potkal na seznamce můj ideál-byl hodně vysoký, měl škodu 120 a bydlel v bytě ze 70.let, avšak fetoval a jen mne využil. Měsíc po tom jsem se předávkoval prášky. Dodnes jsem se z toho zklamání nevzpamatoval a už rok si stále dokola pouštím píseň Helpless od Flirts. Chodil jsem k jediné psychiatričce v našem městě, ale ve své podstatě mi není rady, poněvadž spadám do dost ojedinělé problematiky. Přepadává mne každý den nepředstavitelná úzkost a bolest z osamělosti a zážitku před rokem je čím dál vyšší. Už nevím jak dále. Už nechci přežívat a čekat na smrt. Hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den mladý muži, jediný na světě, co má zálibu v 70. a 80.letech, co je odsouzen být navdy sám, kterého nikdo nechápe a nebude mít nikdo rád...nevidíte to až příliš černě? Tím nechci říct, že to nemáte jednoduché se s někým poznat, ale to je dnes těžký pro kohokoli. Místo psychiatra, jste měl navštívit nějakého psychologa a o všem si promluvit. Pro každého je nějaké řešení, Bon Jovi to taky nikdy nevzdal.

Mgr. David Karel, Ph.D.
Mgr. David Karel, Ph.D.

Specializace: Psychologie
Pracoviště: Soukromá psychoterapeutická praxe v Teplicích

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Chondropatie pately Je mi 15 let a mám 4. rokem mám problémy s koleny. Dříve...
  • Dlouhodobý průjem Již přes měsíc mám průjem a to několikrát denně. Nejprve to...
  • Cukrovka? V poslední době trpím hlavně ve večerních hodinách suchem v ústech...
  • Krvácení v těhotenství Jsem v 6 týdnu těhotenství. Včera jsem začala slabě...
  • Bolest levého nadvarle Prosím Vás, je mi 20 let a poslední dobou, hlavně při...
  • Artróza Jaký je rozdíl v účinnmosti léku Artrodar a Sinovial při artrÓze I...
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x