Bílý výtok po antibioticích

Dobrý večer!! Chtěla bych se vás zeptat na velice důležitou věc!! Měla jsem antibiotika, a v době posledních tabletek se mi vytvořil bílý výtok z pochvy, nejdříve ¨bílé kousky, které vypadaly jako kousky tvarohu. v prirovnáni!!Mám to druhý den, a uz je to spise bílý výtok! Koupila jsem si dnes v lékárně na doporučení tabletky NUTROLIN-B PLUS!! Ale jeden problém je ten, že jsem měla pohlavní styk s mým přítelem, který mi řekl, že má na šourku bílý povlak ,ale nic nevytíká (to stejné jako já) a svědí ho to ,ale neví jak se toho zbavit!!Byla bych vám velice vděčna kdyby jste nám poradil!!( nějaké léky, přípravek....) Předem Vám děkuji radu!!Prosim za odpoved na maila! Lucie k.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, slečno Lucie, velice pravděpodobně se jedná o kvasinkovou infekci u Vás i Vašeho přítele, doporučila bych Vám tedy užívání antimykotika v masti a vaginálních čípcích- např. Pimafucin. Vše je ale bohužel na lékařský předpis.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: