Bolest

dobrý den momentálně beru antibiotika a na penisu se mi oběvily červené pupínky no spíše po žaludem ale myslím že to bude z toho ale šílená je ta bolest co cítím je to normální aby to tak bolestivé a můžou ty pupínky být z antibiotik

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je celkem možné, že máte kožní alergii na antibiotikum. Poraďte se se svým lékařem, zda léčbu zcela ukončit nebo zvolit jiné antibiotikum.

MUDr. Michaela Bobelová
MUDr. Michaela Bobelová

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Dialyzační a nefrologické centrum při NsP Havířov

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Osteoporóza může ohrožovat i mladé lidi
Články: Osteoporóza může ohrožovat i mladé lidi
Většina lidí má osteoporózu...
Krásy a rizika zlatého trojúhelníku: Barma, Thajsko, Laos
Články: Krásy a rizika zlatého trojúhelníku: Barma, Thajsko, Laos
Pohraniční oblastí mezi...
Proč nám cukají oči?
Články: Proč nám cukají oči?
Pod cukáním nebo svíráním...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x