Bolest

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Máme s přítelem takový problém.Když souložíme a přítel do mě proniká tak ho to dost bolí a mě občas taky,ale nevíme proč?Já nikdy problémy neměla,jeho přirození je v průměrné velikosti.Měla jsem i větší a nikdy to nebolelo, byla jsem u gynekologa a ten mi řekl že jsem naprosto v pořádku. Dal mi Femigel když jsem mu řekla náš problém.Je to o něco lepší mě už to nějak ani nebolí. Vždycky dám i svému příteli, chvilku to je třeba dobré a pak když do mě proniká tak ho to strašně bolí.A nevíme proč?Už jsme vyskoušely různé lubrigační gely,kondomy a nic nepomáhá. Nemůžete nám nějak poradit??? Myslíte že by jsme s přítelem měly zajít na urologické vyšetření, že mu tam pomůžou??? A jastli ano doporučíte mi nějakou dobrou klinyku??Už jsme z toho zoufalí!!Prosím poraďte nám..Předem vám moc děkuji.:)

Odpověď odborníka:

Nejprve je nutno vyloučit u vašeho přítele organické onemocnění, které by tyto problémy mohlo vyvolávat (záněty, infekce v oblasti kůže penisu) - toho byste si asi všimli i sami. Při pochybnostech navštivte kožní ambulanci. Další důležitá věc je: měl přítel tyto problémy i s předchozími partnerkami či při masturbaci, nebo je to s vámi poprvé? Pokud se nezjistí žádná jiná příčina, bývají tyto obtíže často původu psychického - v tom případě by bylo na místě navštívit sexuologa (spadá pod psychologii či psychiatrii). Zoufalí nebuďte, těchto problémů je v současné době docela dost a dá se to řešit.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
nepříjemná věc | Od: jonny | 19.11.2008 16:43
dobrý den ja bych se chtěl zeptat už dlouho me trapí to že voblasti žaludu mam něco bílého vypada to jako rozmočený papír jak se toho zbavím ale bez prohlídky lékaře za odpověd děkuji
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: