Bolest a pálení močové trubice

Dobrý den, poslední dva roky jsem se snažila vyřešit tento problém - pálení, řezání, bolení pouze v místě močové trubice při styku. Tento problém byl tak velký, že ani nešel provozovat. Poté i močení bolestivé, ne však močení, ale ústí močové trubice - jako by bylo popálené. Když jsem si to zkusila namazat, hodně ta kůže pálivá. Nálezy v moči mám v pořádku, též na gynekologii. Po cystoskopii mi byla zjištěna zúžená močová trubice. Byla jsem na jejím rozšíření pod celkovou anestezii. Po operaci kontrola v pořádku a první pokus o styk. V pořádku, po týdnu znovu a opět v pořádku, to samé po třetí. Po čtvrté naprosto stejný problém jako před operací. Může to být tím, že manžel nebyl nikdy léčen a mohl mě nakazit i když nemá a neměl nikdy problémy ? Můžu mít jen něco s místem vyústění močové trubice? Co s tím?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bude to nějaký funkční problém. Důsledek podráždění. Doporučil bych snížit intenzitu pohlavního styku, hojivé přípravky do pochvy a používání lubrikantu. Nemyslím si, že by to záviselo na šířce močové trubice.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rehabilitační vyšetření
Články: Rehabilitační vyšetření
Rehabilitační vyšetření je...
Endokrinologické vyšetření
Články: Endokrinologické vyšetření
Endokrinologické vyšetření...
Kvasinková infekce pochvy
Články: Kvasinková infekce pochvy
Kvasinková infekce pochvy...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x