Bolest bradavek

Dobry den, je mi 21 let a jiz pet let uzivam injekcni antikoncepci (Sayana) nikdy jsem s ni nemela problemy a chodim kazde 3 mesice pravidelne na injekci, ale uz tyden me hrozny boli bradavky, mam je vystople a sebemensi dotek s oblecenim mi dela zle, cim dal vic je to horsi, nikdy jsem tohle nezazila, muj doktor ma dovolenou a zatup nema zadny. Tak jestli by jste mi prosim poradil co delat nebo cim to muze byt, je to hodne neprijemny a uz jsem z toho zoufala. Dekuji za odpoved

Odpověď odborníka:

Jední co vám mohu poradit,je změna antikoncepce,bohužel musíte počkat až uběhne 3 měsíční interval od poslední injekce,bolest je velmi pravděpodobě hormonálního původu příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: