Bolest kolen

Rad bych se zeptal na problém ohledně bolesti v kolenech a studených nohou. Před měsícem se mi vrátili psychické problémy na které jsem bral antidepresiva asentru. Tentokrát se příznaky ale vrátili v podobe bolesti v kolenou a studenyma nohama. Opět jsem začal na zklidnění brát asentru 100 mg ale ani po mesici nevidím zlepšení. Pocit bolesti v kolenou stále trvá. Nohy jsou stále studené i při pocení. Při ohnutí kolen a položení ruky cítím v koleni praskání a cukani. Je možné provést nějaké vyšetření a vyvrátit tak fyzickou příčinu?

Odpověď odborníka:

Stran bolestí kolenou se objednejte na ortopedii. Ortoped podle vyšetření navrhne další postup, Rtg nebo jiné vyšetření bude-li třeba a event. doporučí léčbu. Co se týče studených nohou, poraďte se spíše se svým psychiatrem, může-li to mít souvislost s psychickými potížemi nebo ne. Sám by Vás v případě nutnosti doporučil k jinému lékaři. Já bohužel neznám blíže Vaše předchozí potíže a proto se mi Váš nynější problém hůře hodnotí. přeji pěkný večer.

MUDr. Lenka Terzipetková
MUDr. Lenka Terzipetková

Specializace: Neurologie
Pracoviště: Fakultní nemocnice Motol, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x