Bolest kolenou

Dobrý den pane doktore jsem obézní a mám i po operaci obou kolen levé gonartroza a pravé meniskus po obrne v dětství , v levém koleni mi stále bere pan doktor vodu dost často mě i bolí obě kolena při delší chůzi a mám hodně oteklé kotníky u prstů i celkově beru léky na vysoký tlak i epilepsii doktorovi jsem nohy ukazovala říkal žemi tam špatně proudí krev a že se s tím nedá nic dělat chodím i na cévní a tam mi nic nezjistily měla bych brát detralex ale ten mi moc nepomáhá může to být i z nějakých léků to otékání nohou nebo mám ještě znovu zajít za ortopedem je mi 42 let a říkal že na výměnu kloubu jsem mladá ale mám neustále bolesti i při kratší chůzi a nohy stále oteklé furon mi nepomáhá vůbec děkuji za odpoveď

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Otoky v koleni nebudou souviset s otoky v oblasti hlezna a nohy. Výměnu kolene u nosného kloubu , pokud máte druhou končetinu po obrně bych ve Vašem věku vlemi zvažoval. S otoky navštivte znovu cévního lékaře a internistu - mohu mít celou řadu jiných příčin srdce, ledviny, štítná žláza atd.

MUDr. Miroslav Skoták
MUDr. Miroslav Skoták

Specializace: Ortopedie
Pracoviště: soukromá ambulantní praxe v Humpolci a Počátkách

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Bolesti koleno,kyčel,záda | Od: kamila | 28.5.2015 09:19
Dobrý den,
pani doktorko, mám bolesti koleních kloubů (bolest je pichlavá až bodavá – do schodů, při dřepu a při chůzi), dále bolest kyčelních kloubů (mezi kyčlí a kostrčí – je také pichlavá a bolí při chůzi, sedu a v leže), tato bolest mi jde až ke kostrči.
Bolí mne také záda, konkrétně krční páteř a podél páteře spíše v dolní oblasti. Je mi 25 let a mám tyto problémy už 3 roky, lékař mi řekl, že mám málo pohybu a dává mi jen injekce, ale já už to takto nechci řešit. Dělala jsem 15 let závodně aerobic, teď už jen bohužel rekreačně plavání, kolo a běh, pokud to tělo umožní bez bolesti.
Dělám práci, kde musím vydržet 12 hodin na nohách a s takovými bolestmi co mám to jde velmi těžko. Jsem docela mladá, tak si myslím že věk na to ještě nemám, aby mne toto neustále bolelo. Prosím poraďtě mi, jak to mám řešit dál.
Děkuji
S pozdravem a přáním Pěkného dne
Kamila.
reagovat
re:Bolesti koleno,kyčel,záda | Od: uLékaře.cz | 28.5.2015 10:24
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: