Bolest mezi kolenem a hýždí

Již asi měsíc mě bolí na zadní straně steheního svalu, asi tak v polovině mezi kolenem a hýždí. Taková ta ostrá bolest, jako kdybych tam měl vražený nůž nebo napnutý sval. Nejhorší je to ráno, když je noha v klidu. Vylézt z postele je dost náročné. Když se ráno trochu projdu, tak je to potom v pořádku a skoro to necítím. Když si třeba na chvilku sednu, tak se bolest na stehně začně zase trochu ozývat. Stalo se mi taky několikrát, že stehno přestalo bolet úplně a bolest se přestěhovala do lýtka. A pak zase nazpět. Doktor mi předepsal Fastum Gel a Lioton 100 000 plus Ibalgin. Po druhé mi tam injekci a na pár dní bolest zmizela, jenže teď se opět vrací. Rentgen i sono bylo v pořádku... Děkuji za případnou reakci.

Odpověď odborníka:

Josefe, děkuji za Váš mail. Vzhledem k Vašemu věku, bych pátrala po nějakém traumatickém insultu. Nepíšete jestli obtíže nastaly náhle, nezměnil jste nějaké návyky...zkuste dotaz ještě upřesnit.
S pozdrvem Dr. Novotná

MUDr. Lada Novotná
MUDr. Lada Novotná

Specializace: Praktické lékařství

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Doplnění | Od: Josef Klíma | 11.10.2016 22:45
Ano, bolest začala vlastně náhle, řekl bych že to začalo po náročném dni v práci. Dělám totiž výškové práce, kde je dost fyzická náročnost na kondičku a na nohy zvlášť. Pracuji v tomto oboru již mnoho let a dá se říci, že návyky jsou všechny pořád stejné...
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: