Bolest při sexu po použití aldary

Dobrý den, asi tak před půl rokem se mi objevily genitální bradavice na poševním vchodu. Dostala jsem krém Aldara který jsem si dávala měsíc a bradavice mi zmizely, měla jsem při použití velké bolesti, pálení, puchýře a popálení kůže, lékař mi řekl že je to normální a zmizí to, dávala jsem si na to Bepanthen a asi za týden se mi to zahojilo ale už 4 měsíce nemůžu s dlouhodobým přítelem spát, mám pálení, bolesti a i při velké lubrikaci se to nedá vydržet, lékař mi dal feminellu kterou jsem brala 2 týdny ale nic mi nepomáha, neměla by jste pro mě nějakou radu jsem opravdu zoufalá . Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Bez vyšetření je těžko poradit, mohlo by se jednat o zánět vchodu poševního případně o nedoléčenou herpetickou infekci,rozhodně opakujte vyšetření k zjištění příčiny a nasazení adekvátní léčby. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x