Bolest prsou po dlouhodobém užívání antikoncepce

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda po dlouhodobém užívání antikoncepce je možné,aby mě bolela prsa během užívání?Poslední dobou mě bolí prsa,když mám menstruaci tak mě prsa nebolí a když zase začnu brát antik.tak ano,je to možné?Co doporučujete?Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den Petro, tento problém je při užívání hormonální antikoncepce poměrně častý.Ulevu často prináší užívaní tobolek s pupalkou dvouletou či vitaminem E.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x