Bolest v podbřišku

Pane doktore.5 let jsem brala antikoncepci a je to 14 dní co jsem jí vysadila.Nyní je to týden co mě bolí v podbřišku.netrpím na tyto bolesti jen lehce před menstruací.není to bolest abych tu brečela bolestí,ale je to nepříjemné.Může to být tím,že jsem jí vysadila?A těhotná nejsem.děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Vysazením antikoncepce to nebude,ale každá bolest v podbřišku vyžaduje vyšetření,aby se odlišila banalita od vážnějších problémů ,nemusí to být jen gynekologická záležitost,zajděte k praktickému lékaři buď vám sám po vyšetření nasadí léčbu nebo odešle k příslušnému specialistovi. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Frenuloplastika Chtel bych se tedy zeptat, co to je frenuloplastika a na...
  • Svrbenie oci Mam 32 rokov a uz cca 1,5 tyzdna ma svrbia oci, trolinka ich mam...
  • Artroza kotníku Mám artrózu kotníku IV. stupně a v poslední době i bolesti při...
  • Změna antibiotik Již čtvrtý den beru antibiotikum Fromilid (makrolid), bez...
  • Thc v moči Zítra odpoledne bych měl jít odnést moč k doktorovi na obyčejné...
  • Bolest ruky Zhruba před měsícem mě začalo bolet práve zápěstí z vrchní strany...
 
Naposledy čtené: