Bolest v sedaci casti

Dobry den, před týdnem jsem kvůli bolestem v podbřišku dostala v nemocnici injekci proti bolesti a tři dny na to, mě v oblasti okolo vpichu začalo trápit píchání, občas až pálení. Oblast je na dotyk jakoby po umrtvovací injekci. Bolí mě i noha od stehna až pod koleno. Je možné, aby tyto příznaky injekce vyvolala?Potíže trvají již týden. Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zcela vyloučit se to nedá, při aplikaci injece mohlo dojít k aplikaci v blízkosti nervu a jeho podráždění. Projevy by měly postupně odeznívat. Pokud by bolest neustupovala doporučovala bych kontrolu u Vašeho lékaře.

MUDr. Marcela Vorlíčková
MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: