Bolest zad a pod pravým žebrem

Dobrý den, před cca před měsícem jsem Vám psala a děkuji za odpověď. Jednalo se o bolest zad v kříži a na pravé straně zad. Občas bolest beder. Někdy je to velká bolest. Také mě bolí pod pravým žebrem. Ta bolest je v podstatě každý den. Mám sedavé zaměstnání. Nyní mám popis rentgenu páteře. Mám strach z té bolesti bod pravým žebrem, ale byla jsem i na gastroenterologii a sono i krev v pořádku. Myslíte, že to může být od těch zad? LS páteř: osa je vybočena doleva, oploštělá lordoza, těla obratlů i plotny jsou intaktní, pedikly zachovány. Spina bifida S1. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Potíže jsou ze změny postury, postavení pateře, kde bolest vyzařuje právě pod onu lopatku. Předpoklad, že ostatní vyšetření je negativní. Obraťte se na rehabilitaci v místě bydliště. Léčba tamtéž, pohybová a fyzikální. Cvičit potom doma podle instruktážer, bazén, lázeňská léčba.

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x