Bolest zad a vaječníků po skončení menstruace

Dobrý den mám takový problém. Beru již čtvrtý měsíc antikoncepci Sunya. A přesně po třetím měsíci co mi skončily měsíčky mě začalo příšerně bolet v kříži a vaječníky. Nevím co to může být tak jsem ještě měsíc počkala trvalo to celý měsíc a pak jsem dostala měsíčky a vše přestalo a jen co mi skončily tyto bolesti začaly na novo. A proto se ptám nevíte co to může být mám strach jestli to není rakovina vaječníků a nebo nějaká jiná nemoc. Těhotná opravdu být nemohu neměla jsem ještě styk. Antikoncepci beru kvůli menstruaci měla jsem jí velmi nepravidelnou. Prosím moc o radu děkuji jsem hrozný zmatkař a tak se obracím na vás.

Odpověď odborníka:

Uklidněte se rakovina vaječníku to nebude podle popisu obtíží by bylo dobré navštivit neurologa, stejné obtíže mohou býz způsobeny od páteře příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+4 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: