Bolesti

Dobrý den, jsem po hormonální léčbě cca měsíc po(HCG, Merional, Depheneril) a stále mám drobné bolesti v varlatech a v prostatě. Můžete mi poradit nějakou suplementaci na doléčení? Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nevím, z jaké indikace byla daná léčba předepsaná - jestli z důvodu neplodnosti, díky této léčbě se velmi pravděpodobně nastartovala produkce spermií ve varlatech, nepříjemné pocity v nich mohou tomuto odpovídat. Doporučila bych to vydržet, žádná další medikace by tomuto procesu moc nepomohla. Nebo se také můžete zkusit obrátit na lékaře, který danou medikaci předepsal, jestli nemá nějaké doporučení. Já Vám osobně bohužel poradit nedokážu. Mějte se hezky.

MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.
MUDr. Viktória Ďurovcová Ph.D.

Specializace: Endokrinologie
Pracoviště: Soukromá endokrinologická ambulance, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: