Bolesti..

Dobry den pravidelne beru antikoncepci i když intimne moc s muzem nežiji,od včera mam takovej dost dohneda vytok muže to souviset?no to je jeden problem a dnes už i bricho trochu boli a spojili se bolesti pod žebrama levá i prava strana no a mam dost i starosti s pocenim že mužu perinu ždímat..děkuji vopred za radu

Odpověď odborníka:

Hnědavý výtok se při antikoncepci může vyskytnout, když by se opakoval byla by na místě úvaha o změně preparátu s bolestmi pod žebry a pocením to velmi pravděpodobně souviset nebude navštivte praktického lékaře. Příjemný den.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: