Bolesti břicha

Dobrý den, obracím se na Vás se svým dotazem. Již přes půl roku beru antikoncepci Gravistat125. Asi před dvěma měsíci jsem měla kruté bolesti podbřišku a krvácela jsem. Došla jsem si na gynekologii a paní doktorka mi napsala na dva týdny antibiotika s tím, že mám zánět dělohy.Zlepšilo se to. Nyní beru nepřetržitě cca měsíc HA, protože nechci mít menstruaci. Jenže se mi poslední dobou stává, že mám jakoby záchvaty bolesti na pravé straně břicha. HA jsem se rozhodla vysadit ode dneška. Zajímalo by mě,jestli nevíte, čím mohou být mé problémy způsobené..? A ještě bych se ráda zeptala, zda-li nevíte obené..? A ještě bych se ráda zeptala, zda-li nějaké antikoncepci, kterou bych mohla brát třeba rok v kuse a neměla bych menses? Děkuji,s pozdravem. Aneta (16)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Aneto! Čím jsou Vaše obtíže způsobeny to nevím, ale může to souviset jak s prodělaným zánětem dělohy tak s narušeným cyklem. I když se moderní gynekologie nebrání odddalování menstrauce a prodlužování cyklu použitím HAK, roční cyklus je prostě příliš dlouhý. Vše proberte se svou gynekoložkou "naživo".

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: