Bolesti břicha na pravé straně

Dobrý den pane doktore, již delší dobu mám problémy s bolestí břicha na pravé straně. Bolesti se pojevují spíše pícháním. Stane se že třeba celý měsíc mi nic není a poté, když se najít a jdu třeba delší cestu, tak právě to začne bolet. Nejvíce mi pomáchá když se stočím do klubíčka. Byl jsem s tím i v nemocnici, udělali mi ultrazvuk, ale nic nenašli. Nevím co to je, ale pořád mě to zlobí a já mám strach. Mohl by jste mi alespon trochu poradit co by to mohlo být? Předem děkuji za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud ultrazvukové adalší vyšetření pravé strany břicha vyloučilo problém s játry, žlučníkem, pravou ledvinou, pravým močovodem, slinivkou, střevy na pravé straně břicha, mohou bolesti nejspíše pocházet od svalově kosterního aparátu. Pak by Vám mohl pomoci fyzioterapeut a rehabilitační lékař, kteří by Vám navíc poradili, jak bolestem předcházet.

 
Líbí se vám odpověď?
+5 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Bolesti břicha normalní nebo ne .. | Od: Markéta | 18.9.2014 14:06
Dobrý den prosím vás mám takovéj problém byla sem tet nemocná a měla jsem antibiotika (xorimax500mg)a po nich sem zvrazela a třepala sem zimou a průjem a pak sem si na druhý den dávala zas a i s dalšíma lékama RebioMax) a to už bylo v pohodě ale zas tet už mívavám velké bolesti břicha a pak zas to přestane a pak zas nevím co to je ale to mě už tak dělá aspoň půl roku ale vžicky mě to zabolelo a pak zas nic tak nevím co je děkuji moc
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: