Bolesti hlavy

Dobrý den, už půl roku mě trápí bolesti hlavy. Už jsem byla u neurologa a ten nepotvrdil migrénu. Antikoncepci beru už 2 roky, necelý rok jsem brala Minervu a nyní beru něco přes rok Jeanine. Může antikoncepce způsobovat bolesti hlavy až po delším užívání?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Lucie, ano, hormonální antikoncepce bývá spojována s bolestmi hlavy. Zda je tomu tak i u vás zjistíte jen pokud alespoň na měsíc vysadíte a budete používat jiný způsob antikoncepce. Je ale celá řada dalších příčin bolestí hlavy, nejčastěji nepravidelný spánkový režim, málo tekutin a podobně.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x