Bolesti hlavy a velmi častá únava

Dobrý den.Je mi 19 let a dojíždím denně 30km na gymnázium.Už od nástupu na něj mě často bolí hlava trpím únavou a občas i závratěmi.Nejdříve jsme u lékaře dospěli k závěru,že mě tak často bolí hlava kvůli antikoncepci,kterou jsem začala brát ve stejnou dobu,kdy jsem nastoupila na gympl.Kvůli těmto bolestem jsem už dvakrát po sobě přerušila studium.Letos jsem se vrátila zpět na gymnázium a jelikož ho už potřebuji dokončit,přestala jsem brát antikoncepci.Přesto mě ale hlava bolí.Někdy začne v průběhu dne,jindy mě bolí od chvíle,co se vzbudím.Už si nevím rady.Piju,jím,mám pohyb,snažím se i dost spát.Už mi dělali i neurologické vyšetření,ale nikdo mi nic nezjistil.Moc potřebuji školu dokončit.Chybí mi dva roky.Ale když mě pořád bolí hlava je těžké se ve škole soustředit.Když přijdu ze školy jsem pořád unavená a nedokážu se učit.Už jsem vážně zoufalá.Jakoukoli radu moc uvítám.Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bolesti hlavy mohou být způsobeny mnoha příčinami. Rozhodně bych tedy znovu doporučoval kompletní neurologické vyšetření, které by mělo příčinu osvětlit. Podle ní lze pak zvolit vhodný léčebný postup. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-28 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Časté bolesti hlavy | Od: Petra | 26.3.2014 19:44
Dobrý den,
již rok mám časté bolesti hlavy. Bolí mne po stranách až je mi z toho na zvracení. Jsem hodně unavená a mívám zvýšené teploty do 37,3. Jsem dva roky po odstranění štítné žlázy, je možné, že by to bylo z toho?
reagovat
re:Časté bolesti hlavy | Od: Poradna uLékaře.cz | 27.3.2014 12:45
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosíme Vás, abyste dotaz
zkopírovala a vložila jej přímo do poradny na těchto
stránkách: http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.

V poradně se Vám bude lékař věnovat. Děkujeme
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: