Bolesti kloubů

Dobrý den .Mam bolesti kloubů. po noci po delším sezení,při delšim stání .Beru Velaxin, Mirzaten,Neurol .Mohou být tyto problémy z léku nebo je to po padesátce normální.Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

Pokud jsou bolesti tzv. startovací - tzn. po delším klidu se začnete pohybovat a klouby jsou ztuhlé a bolí a když je po nějaké době rozhýbete, je to lepší, mohlo by jít o degenerativní změny typu artrosy. Bolesti by také mohly souviset s vašimi depresemi . nemyslím si, že by šlo o nežádoucí účinek léku jako takového.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Operace štítné žlázy Mám uzlík na štítné žláze vel. 15 mm /podle CT/ a stále...
  • Sedimentace krve Již delší dobu marodím, měla jsem sedantaci 45/74. Stále se...
  • Rivotril Beru už 7 let Rivotril v kapkách 2,5mg 2x 5 kapek, četla jsem že je...
  • Nedostatek bílých krvinek Mému synovi (15) byl při odběru krve zjištěn...
  • Čepy v krku Před pár týdny jsem byl u lékařky s bolestí v krku a ta mi nakonec...
  • Časté zívání Téměř pětiletý syn už třetí den velice často zívá. Někdy si u...
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x