Bolesti močových cest

Dobrý den, chtěla bych se zeptat už delší dobu jsem měla problémy, jako bolest v podbříšku, gynekologické problémy (záněty)...pak se jsem měla potíže s močením, pálení a jakby bolest močové trubice... Byla jsem u praktické lékařky a moč po kultivaci byla čistá, tak mně poslala na urologii, tam mi pan doktor udělal ultrazvuk a dal doxybene...Antibiotika jsem dobrala, ale mé potíže se ještě více zhoršily...strašná bolest v podbříšku, bolest močové trubice a strašný pocit na močení....přijde mi jako kdybych tam taktéž měla takové nervové cukání, je to strašně nepříjemné... Taktéž před měsícem, jsem začala brát Zoloft na úzkosti a právě v letáčku píšou, že je možný nežádoucí účinek pocit na močení atd. Je možné, že ty problémy pramení jenom ze Zoloftu???Přijde mi zvláštní, že se to tak zhoršilo a hlavně, že ze začátku mi pomáhal Urinal, že by to bylo...Pan doktor mi na urologii žádnou moč, ani stěry nebral... Děkuji mockrát za pomoc

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Není mi jasné, proč Vám dával urolog antibiotika, když byla moč negativní, zřejmě tam nějaký nález byl. Určitě bych doporučil zkontrolovat moč kultivaci, event. doplnit vyšetření na chlamydie, mykoplasmata a ureaplasamta. Nemyslím si, že by měly být obtíže v příčinné souvislosti se Zoloftem, ale to se dá zjistit dočasným vysazením léku. S pozdravem LM.

MUDr. Ladislav Mašek
MUDr. Ladislav Mašek

Specializace: Urologie
Pracoviště: Urologie Ukrajinská, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: