Bolesti páteře

Chtěla jsem se zeptat jestli nebudete vědět co by mi mohlo být...je to asi tyden co jsem šla a začaly mi brnět ruce, když jsem si je položila na stůl jakoby na nich někdo seděl..druhý den sem dostala teploty do 37,5 a cítila jsem se uplně hrozně+kašel a do 3 dnů rýma. šla jsem k doktorovi ten mi řekl že mam běžné nachlazení a nechal mě doma ..zároveň s nemoci mě začalo bolet pravé prso + průjem s hlenem. Jinak mám zablokovanou celou páteř od krční až k bederní. bolesti které mám s páteři bych pochopila, ale už je to víc jak tyden a mám pořád teplotu a cítím se jako začátečně nemocná.(paralen nezabírá) Pan doktor mi vzal krev a výsledky budou za dva dny. Nevíte co by to tak mohlo být? (je mi 18 let)

Odpověď odborníka:

Nález se jeví opravdu jako virozsa, která se projevuje nejen teplotou, ale i bolestmi ve svalech, pateřními potížemi, celkovou zchváceností. Různých typů virosy je celá řada.
Někdy se takto, ale projevují , ale počáteční fáze i jiných nemocí, což je třeba velmi pohlídat.
Je třeba vyčkat průběhu, dalších příznaků a velmi oprávněně odebraných krevních vzorků. Je třeba v horečce odebrat krev na mikrobiologické vyšetření, odebrat ke stejnému účelu i stolici.Při bolestech břicha provést i sonografické vyšetření.
Léčebně jistě Paralen, dostatek tekutin, a ietní omezené stravování.
Podle všech výsledků další léčba.

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: