Bolesti v podbřišku

Ještě jednou dobrý den pane doktore.Vysadila jsem tu antikoncepci,jak jste psal.Nyní po vysazení antikoncepce po 8 dnech mě občas pobolívá v podbřišku.Již jsem jednou antikoncepci vysadila a byl stejný problém.Nechci se k antikoncepci již vracet.Myslíte, že to přejde? Jinak chodím na pravidelné kontroly, vše v pořádku.Děkuji za odpověď. S pozdravem

Odpověď odborníka:

Po vysazení antikoncepce by do 7 dní měla přijít menses pokud se nedostaví byly ba vhodná kontrola včetně ultrazvuku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x