Bolesti vajecniku

DOBRY DEN, BRALA JSEM OD 16 LET V KUSE ANTIKONCEPCI TO JE 15 LET.PLANUJEME S PRITELEM RODINU TAK JSEM PRESTALA BRAT ANTIKONCEPCI A PO 5 DNECH PO MENSTUACI ME ZACALA TUPA BOLEST V OBLASTI MOCAKU NA PRAVE STRANE.JE TO MOZNE TIM ZE SE TELO TZV.REGENERUJE A VAJECNIKY ZACINAJI FUNGOVAT.NEBO SE JEDNA O NEJAKOU NEMOC.ZANETY ANI POSEVNI VYTOK ANI KREV V MOCI NEMAM A ANI CHRIPKU JSEM NEPRODELALA.DEKUJI ZA ODPOVED

Odpověď odborníka:

Po vysazení antikoncepce by jste neměla mít bolesti,každá bolest v podbřišku vyžaduje vyšetření,aby se odlišila banalita od závažnějšího problému,zajděte na vyšetření na gynekologii. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: