Bolesti ve spáncích

Dobrý Den. Mám dotaz ohledně svého současného zdravotního stavu. Mám neuvěřitelné bolesti hlavy v oblasti spánku které se šíří dál do obličejové časti přes dutiny do oblasti očí a nosu. způsobuje to i únavu a nekontrolovaný usínání kdykoli a kdekoli. Je to spíš tlak než píchání nebo něco podobného. Jako když si skřípnete prsty do dveří bolí to také až po vyndaní prstu. Momentálně navštěvuji také lékaře kvůli problémy se střevy, moje stolice je světlejší s malými býlími fleky, vypadající oválovitě a stopy krve. Nevím zda to souvisí dohromady jeden doktor říká že ano jiný že ne, je zvláštní jak můžou být názory doktorů tak různé. Chci jen znát váš názor co by to mohlo být, napadlo mne spousty věcí a důvodů co by mi mohlo být., o některých jsem se už trochu vzdělal, Třeba parazit tasemnice , červ apod. by mohl tyto problémy způsobit ne ? nebo plísně , bakterie jsou všude kolem kam se podíváme. Nebo Neurologický problém, zánět cév, nádor nebo třeba skřítek pod postelí co já vím cokoli jsem už zoufalý a budu vděčný za vaši odpověď a váš názor. Děkuji s pozdravem ( Ošetřující neurolog : předepsal léky - Aulin na bolest, a Orfiril+Rivotril )

Odpověď odborníka:

Dobrý den, ano, jak sám píšete příčin vašich obtíží je skutečně mnoho a protože člověk je jeden systém s mnoho podsystémy a funguje ve vzájemných vztazích, tak i problém se střevy určitě nějakým způsobem ovlivňuje další systémy. Navíc skutečně i paraziti mohou vyvolávat bolesti na nejrůznějších místech, včetně hlavy. Váš stav vyžaduje víceméně velmi pečlivá vyšetření na mnoha úrovních k rozklíčování příčiny. To by měl koordinovat Váš praktický lékař.

prim. MUDr. Jarmila Zipserová
prim. MUDr. Jarmila Zipserová

Specializace: Rehabilitace (fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace)
Pracoviště: Neurorehabilitační klinika AXON Praha,
Městská poliklinika Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x