Bolestivé krvácení

Dobrý den,je mi 29 let a zhruba od 16ti let používám HA.Nikdy mi nedělala žádné větší problémy..Nyní beru rok Cerazette a od té doby nemám menstruaci.Až ted před cca 14 dny jsem poprvé krvácela po pohlavním styku.Nyní to je přes 14 dní a pořád krvácím a strašně mě bolí podbříško.Byla jsem u své gynekoložky,ale ta mě poslala domu s tim at si vezmu Ibalgin..Nevím co mám dělat prosím poradte mi..Chtěla bych ještě říct,že v rodině máme rakovinu vaječníku a dělohy. Jestli to nemuže mít spojitost..Děkuji za odpověd. Jana

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je možné, že vám tato antikoncepce prostě nevyhovuje a měla by být vyměněna za jinou. Je ale dlužno říci, že lékařka vás měla nejprve vyposlechnout a vyšetřit a teprve potom ordinovat Algifen (nepíšete, jak to přesně bylo). Navštivte ji, prosím, jznova, á na dálku nemohu udělat žádná vyšetření a ani se vyjádřit k potenciálnímu riziku z hlediska výskytu rodinných nemocí, proto musíte opakovat návštěvu u gynekoložky a třeba i trvat na vyšetření. Pokud vás nebude chtít vyšetřit /není to pravděpodobné, vždyt jdete opakovaně a krvácíte již 14 dnů/, není to pravděpodobně lékař pro vás, najděte si gynekologa jiného. Zdůrazněte ještě paní doktorce, že máte v rodině tyto nemoci a máte velký strach. Vaše obavy se mohou snadno rozptýlit právě pečlivým vyšetřením. Měla by mít pochopení. Postupujte asertivně, věřím, že se domluvíte a budete vyšetřena a příčina krvácení se objasní. Lékařku ale navštivte co nejdříve!!!!! Hezký den.

Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: