Bolestivé vyprazdňování při menstruaci

Dobrý den, Je mi 17 let, užívám antikoncepci Lyndinette 20, při týdenní pauze dostanu menstruaci většinou 5 den, poslední 2 menstruace mám potíže při vyprazdňování (dříve jsem to neměla). Je to velmi bolestivé, jsou to takové křeče a píchání do břicha. (jinak nic neobvyklého) Křeče mě doprovází i během dne. Poslední dobou trpím nadýmáním. Po sedmi dnech pauzy začnu nové platíčko a vše zase vymizí. Prosím poraďte, ty tři dny jsou pro mě hrozné. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Aby jste se zbavila těchto potíží nejjednodušší cesta je užívat antikoncepci kontinuálně,to znamená bez přerušení. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x