Bolestivy sex

Dobrý den chci se zeptat co máme s přítelem dělat. Nemůže me se spolu milovat, protože mi vadí hráz. Strašně mě to bolí a trochu krvácím. Lehce mě hráz natrhnul. Mohly by to způsobovat prášky? Brala jsem 5 let citalon 20. Ten jsem vysadila. Dále antikoncepci. Tu jsem taky vysadila. Nyní beru občas dogmatil, protože trpím na průjmy. Dá se ta hráz nějak roztáhnout aby tam nepřekážela? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud došlo k natržení hráze a krvácení je nutná kontrolo na gynekologii, léky to rozhodně nezpůsobují. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: