Břicho, antikoncepce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,co může souviset s nafouklým břichem. Začalo to v průběhu vánoc když ležím,vše je v pohodě, ale když jen stojím nebo sedím cítím jak je napjaté.(Není to ale každý den) Nebo jestli s tím může souviste stres.Zároveň se i ptám,zda by to nemohlou být změnou antikoncepce půl roku jsem brala Regishu a přešla na Bonadeu.právě v průběhu těch vánoc..praktický lékař mi dal Hylak na obnovení trávení..tak vás prosím o radu,popřípadě co dělat když nic nepomůže.děkuju.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může to být antikoncepcí, na druhou stranu bych upravila jídelníček, sportovala a posilovala břicho. Víc nepíšete, takže nevím, co Vám mohu poradit. Důležité jsou tekutiny.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: