Canesten - následný bílý pálivý výtok

Dobrý den, po použití vaginální tablety Canesten mám hned následující den bílý výtok, který mě pálí. Vypadá to jako zbytek tablety, tak se chci zeptat, zda je to možné a zda výtok a s ním i pálení po vytečení všeho zbytku tablety zmizí nebo zda to může být jen další příznak, a s tím spojená neúčinná nynější léčba. (před použitím jsem měla pouze svědění, pálení ne)

Odpověď odborníka:

Výtok může pocházet z rozpuštěné tablety ,zkuste sedací koupel v řepíčku,tím se sliznice zklidní,pokud by výtok neustával bude nutná gynekologická kontrola. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Sexuologové radí: Muži, nestyďte se!
Články: Sexuologové radí: Muži, nestyďte se!
Ze zkušeností našich...
Zánět zvukovodu
Články: Zánět zvukovodu
Zánět zvukovodu, otitis...
Alergie na arašídy – jak na ni jednoduše přijít?
Články: Alergie na arašídy – jak na ni jednoduše přijít?
Diagnostika potravinových...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Nejčastější úrazy kolene: zaměřeno na kloubní vazy
Články: Nejčastější úrazy kolene: zaměřeno na kloubní vazy
Poranění zkřížených a...
Poruchy řeči
Články: Poruchy řeči
Postižení řečových funkcí...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: