Častý průjem

Dva roky jsem jedla antidepresiva kvůli nespavosti.Je to dva měsíce,co jsem je přestala užívat a od té doby mě trápí častý průjem.Jakmile cokoliv sním,tak do půl hodiny začne bublání v břichu a sotva doběhnu na wc.Jedná se o řídkou skoro vodnatou stolici bez krve.Užívám imodium,to mi pomůže,ale nemůžu ho jíst pořád.Prosím poraďte mi,moc děkuji.

Odpověď odborníka:

Vážená paní Jano, doporučuji Vám podstoupit komplexní vyšetření gastroenterologem. Bez základních vyšetření se příčina průjmu spolehlivě určit nedá. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: