Červené fleky

Dobrý den, už zhruba týden se mi objevují červené fleky všude možně po těle. Od 17.3. jsem měla anginu, 18. jsem dostala injekci penicilu a den na to po začátku braní atb se mi objevila alergicka reakce na penicil. Pro to mi byly léky změněny na atb Duracef. A zhruba poslední den dobraní atb se mi začaly objevovat zmíněné fleky..Občas svědí, to většinou na místech jako jsou kolena, lokty, kotníky. Jinak ani svědivé nejsou. Někdy jsou to velké červené mapy a naopak jen jakoby škrábanec. Nevím jestli jsou to nějaké dozvuky z atb, nebo co? Také beru pro zotavení organismu tablety Biopron. Děkuji za odpoveď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, může to být ještě alergická reakce a také to může být pozdní následek infekce. Je vhodné ukázat vyrážku ošetřujícímu lékaři, aby se bezpečně určilo, zda je závažná nebo ne.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: