Červené tečky na břiše

Dobrý den, čas od času se mi objeví červené tečky na břiše okolo pupíku, které nesvědí nebolí, nejdou nijak zmáčkout, proste absolutně nic. Objevují se nepravidelně a stejně tak záhadně zmizí, někdy za pár dní, někdy třeba i za půl dne (mizí postupným světláním). Navštívit lékaře se mi nepodařilo, protože, kdykoli tam chci jít, tak než se tam dostanu zmizí. Přikládám i fotografi, ačkoli není nic moc, třeba Vám pomůže mi poradit o co jde, přítel se skrytě bojí, že jde o pohlavní chorobu, protože jsem měla před půl rokem měla jeden úlet. Poraďte mi prosím, co by to mohlo být.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, navštivte lékaře (obvodní) stejně, ukažte mu tuto fotografii, pro ilustraci postači. Měl by vám provést základní krevní testy / takové projevy bývají u některých krevních chorob / a nebo i jiných onemocnění (alergie, systémové nemoci). Musíte spolu začít pátrat, lékař vás podrobně vyšetří a poslechne srdce a plíce, vyšetří moč apod. - může totiž najít některé známky onemocnění, kterých vy si nemusíte v první fázi všimnout. To vás nechci strašit - jde o prohlídku a výsledkem může být ujištění, že o nic nejde, ale absolvovat byste ji včetně testů měla. Lékař vás event. odešle na spec.pracoviště - podle toho, co na vás "najde" a jaké budou výsledky testů. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Rakovina ledvin – riziko sníží správná prevence
Články: Rakovina ledvin – riziko sníží správná prevence
Říkáte si, že rakovina je...
Otřes mozku
Články: Otřes mozku
Otřes mozku, neboli komoce...
Když tělo napadne vlastní štítnou žlázu…
Články: Když tělo napadne vlastní štítnou žlázu…
Autoimunitní choroby patří...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x