Chondropatie,artrosa

Pokud je zpráva úplná jedná se o kloubní chondropatii s počínající artrosou kolenního kloubu, kde byl proveden nástřik Depo Medrolu do kloubu. Lze tedy doporučit jen nepřetěžovat kolenní kloub,běz těžkých břemen, cvičit koleno k posíálení svalstva stehna k šetření traumatisace kolenního kloubu. Ortopedické kontroly Nástřik kloubu je možno opakovat. Jaké jsou pane doktore,vyhlídky se sportem,jsem aktivní sportovec,stolní tenis,cyklistika,běh.Pan doktor mi neodpověděl jaký bude postup,když injekce nepomohou.

Odpověď odborníka:

Pokud je zpráva úplná jedná se o kloubní chondropatii s počínající artrosou kolenního kloubu, kde byl proveden nástřik Depo Medrolemn do kloubu. Lze tedy doporučit jen nepřetěžovat kolenní kloub, bez těžkých břemen, cvičit koleno a kyčel k posílení stehenního svalstva k šetření traumatisace kolena. Ortopedické kontroly. Nástřik kloubu je možno opakovat. Injekce jistě pomohou záleží jak dlouho, v rozumné míře sportovat vámi uvedené sporty dále.

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x