Chrapot

Dobrý den,mám dotaz,můj syn 2,5roku chraptí,od dětského lékaře jsme dostali mucosolvan sirup a fenistil,léky bere 5den a pořád trochu chraptí,zakašle jen občas,rýmu nemá,už to měl jednou a je to vždy,když jsou velké vedra,může to být způsobeno horkem?bydlíme pod střechou,takže je doma dost vedro.Díky za odpověď.Lenka

Odpověď odborníka:

Dobrý den, chrapot určitě může být způsoben velkým teplem...Pokud by trval nadále, bylo by vhodné ORL a případně alergologické vyšetření. Hezký den

MUDr. Veronika Šabatová
MUDr. Veronika Šabatová

Specializace: Pediatrie
Pracoviště: Pediatrická klinika Thomayerova nemocnice

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Nezaměňujte anxiolytika s antidepresivy
Články: Nezaměňujte anxiolytika s antidepresivy
Anxiolytika a antidepresiva...
Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Články: Užíváte warfarin? Pozor na to, co jíte!
Pacientů léčených...
Duševní porucha: dar i prokletí
Články: Duševní porucha: dar i prokletí
Psychické onemocnění a...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
S léčbou kýly neotálejte, není se čeho bát
Články: S léčbou kýly neotálejte, není se čeho bát
V minulém článku jsme se...
O bolestech zad aneb Něco tam přece tlačit musí
Články: O bolestech zad aneb Něco tam přece tlačit musí
Velmi často se v poradně...
Trápí vás akné? Zapomeňte na čokoládu
Články: Trápí vás akné? Zapomeňte na čokoládu
Akné je nejrozšířenějším...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: