Cipralex a nežádoucí účinky

Vážená paní doktorko, již asi čtvrtý týden užívám AD Cipralex, prozatím jsem na 8 kapkách ráno. Již dva týdny mám veliké obtíže s bolestí v podbřišku, tlak, pocitem nutnosti na močení, pálení. Nejprve my byla vyšetřena moč - výsledek stanoven jako zánět močového měchýře, po dobrání léků žádné zlepšení a výsledek moči stejný. Poslali mě tedy na uroligii, kde udělali všechna možná vyšetření i moč a vše je prý v pořádku. Ale obtíže neustále přetvávají. Chci se optat, zda by tyto obtíže mohly souviset s lékem Cipralex?? Velice děkuji za Vaší odpověď.

Odpověď odborníka:

Ivčo, domnívám se, že Vaše současné potíže týkající se podbřišku nebudou souviset s užitím léku Cipralex. Ale pokud je moč v pořádku, je třeba absolvovat gynekologické vyšetření, zda není problém tzv. "za močovým měchýřem". Některé gynekologické potíže mohou přenášet podráždění na močový měchýř a přitom moč je čistá. Požádejte o vyšetření svého gynekologa.

MUDr. Andrea Bryčková
MUDr. Andrea Bryčková

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: Psychiatrická ambulance v Hořicích NZZ

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: