Citalopram horecky, bolesti celeho tela nevolnost

Dobry den . Chtel jsem se zeptat na vysazeni Citalopram Teva 20 mg , po tří měsíčnim dennim uzivani jsem vysadil citalopram a uz 7 den nemuzu skoro nic klepu se nespim, zvracim,to co snim jde po 10 minutach ven , horecky do 38 stupnu . Ani muj prakticky lekar me zatim nepomohl.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, píšete, že jste vysadil antidepresivum, avšak nepíšete proč a kdo vám to doporučil. Problém je, že při náhlém vysazení antidepresiva většinou dojde ke zhoršení stavu nelze je tedy vysadit ze dne na den, ale musí k tomu docházet postupně i případně prostřednictvím změny medikace na jiný slabší preparát.

PhDr. Jana Müllerová
PhDr. Jana Müllerová

Specializace: Psychologie
Pracoviště: Psychologická pomoc Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: